Німеччина і надалі підтримуватиме Україну на шляху реформ — Міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле

13 жовтня в рамках Щорічних зустрічей МВФ і Світового банку у Вашингтоні вже традиційно Міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрівся з Міністром фінансів Федеративної Республіки Німеччини Вольфгангом Шойбле.

Міністри обговорили перебіг реформ в Україні та поглиблення співпраці між Україною і Німеччиною. Вольфганг Шойбле залишає свою посаду Міністра фінансів і найближчим часом очолить німецький парламент.

Олександр Данилюк подякував Вольфгангу Шойбле “за багаторічну політичну підтримку України та надання експертної та технічної допомоги у впровадженні реформ”. Зокрема, Міністр відзначив важливість підтримки наших німецьких партнерів у реалізації Проекту з комплексної реформи Державної фіскальної служби та розробці Стратегії управління державними фінансами. Він також передав Міністру Шойбле листа-подяку від Президента України Петра Порошенка.

Вольфганг Шойбле, в свою чергу запевнив, що Німеччина і надалі допомагатиме Україні впроваджувати важливі реформи.

Вольфганг Шойбле, в свою чергу запевнив, що Німеччина і надалі допомагатиме Україні впроваджувати важливі реформи.

Джерело: https://minfin.gov.ua/news/view/nimechchyna-i-nadali-pidtrymuvatyme-ukrainu-na-shliakhu-reform—ministr-finansiv-nimechchyny-volfhanh-shoible?category=novini-ta-media&subcategory=vsi-novini

Фото: https://minfin.gov.ua/